CloneDVD Mobile

DVD İçeriklerini Taşınabilir Cihaz Formatına Dönüştürme Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.25 EUR
  • Boyut 5.5 MB
  • Version 1.9.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Slysoft
CloneDVD Mobile; DVD formatındaki filmlerinizi Sony PSP, Apple iPod, iPhone, iPad Video, Android, iAudio X5 gibi taşınabilir cihazlarınızda oynatabilir formatlara dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir taşınabilir cihaz formatına dönüştürme ya
CloneDVD Mobile; DVD formatındaki filmlerinizi Sony PSP, Apple iPod, iPhone, iPad Video, Android, iAudio X5 gibi taşınabilir cihazlarınızda oynatabilir formatlara dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir taşınabilir cihaz formatına dönüştürme yazılımıdır. 

Kullanımı kolay olan bu yazılım ile DVD' lerinizi DivX, XviD, AVI, MP4 gibi diğer dosya formatlara da dönüştürmeniz mümkündür. Beğendiğiniz filmlerinizi veya dizilerinizi mobil video donanımlarınıza yükleyerek dilediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz. 

CloneDVD Mobile yazılımı içeriğinde yüksek kalitede görsel dönüştürme aracı, çok açılı film DVD'lerini destekleme, video ön izleme, tüm seçilebilir DVD başlıklarından bir görüntü gösterme, hedeflenen boyutu dilediğiniz gibi ayarlama, bölüm kırpma, film asistanı ile rehberlik, dönüştürme sırasında anlık görüntü alabilme gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.
Daha Fazla Göster
CloneDVD Mobile indir